Yhteystiedot

 

OffiStore Oy

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Y-tunnus: 1045909-3

Pääkallopaikkamme on Tampereella. Toimipisteet löydät myös Kuopiosta, Turusta, Kokkolasta, Oulusta, Jyväskylästä ja Vantaalta. Toimitamme koko maahan.

 

 

Asiakaspalvelu

 

Tilaukset

Puh. 010 231 1269

myynti@offistore.fi

 

Verkkokauppa

Paperitie 7
00390 Helsinki

Puh. 050 533 4280
verkkokauppa@offistore.fi

Verkkokaupan asiakaspalvelu 9-16

 

Logistiikka

Paperitie 7
00390 Helsinki

logistiikka@offistore.fi

050 476 3475

logistiikka@offistore.fi

Laskutus

Verkkolaskutus:
Osoite: 003710459093
Operaattori: DABAFIHH

 

Toimipaikat ja tarkemmat yhteystiedot alla

Toimipaikat ja yhteystiedot

OffiStore Tampere

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

Mika Peräluoma
Asiakkuuspäällikkö / Julkiset kilpailutukset
gsm 050 467 0025
p. 010 231 1261
mika.peraluoma@offistore.fi

Oskari Paavola
Liiketoimintapäällikkö – Opintovapaalla 31.12.2023 asti.
Puhelut ja sähköpostit kääntyvät OffiStore Tampereen myymälään opintovapaan ajan.
gsm 050 478 4170
p. 010 231 1261
oskari.paavola@offistore.fi

Petri Nieminen
Asiakkuuspäällikkö
gsm 044 792 4157
petri.nieminen@offistore.fi

Jukka Tillonen
Asiakkuuspäällikkö
gsm 044 792 4154
jukka.tillonen@offistore.fi

OffiStore Vantaa

Martinkyläntie 47
01720 Vantaa

puh. 0102 311 260
vantaa@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

Jarno Niinimäki
Asiakkuuspäällikkö
gsm 050 516 4578
p. 010 231 1260
jarno.niinimaki@offistore.fi

Timo Pennanen
Myyntijohtaja
gsm 040 038 0811
p. 010 231 1260
timo.pennanen@offistore.fi

OffiStore Kokkola

Måttisenkatu 8
67700 Kokkola

puh. 040 181 2593
kokkola@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 8-16

Kari Anttila
Asiakkuuspäällikkö
gsm 040 181 2593
kari.anttila@offistore.fi

OffiStore Kuopio

Kartanonkatu 4
70700 Kuopio

Puh. 0102 311 262
kuopio@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 8-16

Heljä Kuosmanen
Asiakkuuspäällikkö / Julkiset kilpailutukset
gsm 050 513 1050
p. 010 231 1262
helja.kuosmanen@offistore.fi

Arttu Roivanen
Myyjä
p. 010 231 1262
kuopio@offistore.fi

OffiStore Turku

Satakunnantie 162
20320 Turku

Puh. 0102 311 263
turku@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 9-17

Marko Suomi
Asiakkuuspäällikkö
gsm 050 570 2855
p. 010 231 1263
marko.suomi@offistore.fi / turku@offistore.fi

OffiStore – ISKU,
Jyväskylä showroom

Tourulantie 13
40100 Jyväskylä

Jyväskylän myymälämme on väliaikaisesti suljettu, noudot Jyväskylästä onnistuvat kuitenkin Niemi Palvelut kautta.

Puh. 010 231 1269
jyvaskyla@offistore.fi

 

OffiStore Oulu – Uusi osoite 7.11.2022 alkaen!

Voudintie 8
90400 Oulu

puh. 050 479 0600
oulu@offistore.fi

Risto Simontaival
Asiakkuuspäällikkö
gsm 050 479 0600
risto.simontaival@offistore.fi

Vesa Granlund
Aluepäällikkö
gsm 040 163 1644
vesa.granlund@offistore.fi

OffiStore – ISKU,
Joensuun showroom

Raatekankaantie 1
80100 Joensuu

puh. 0102 311 269
joensuu@offistore.fi

 

Helsinki showroom
ja noutopiste

Paperitie 7
00390 Helsinki

logistiikka@offistore.fi

Aukioloajat ja noudot sopimuksen mukaan

050 476 3475

logistiikka@offistore.fi

Verkkokauppa

Enes Zumberi
Verkkokauppa
gsm 050 533 4280
verkkokauppa@offistore.fi / enes.zumberi@offistore.fi

Varasto
ja logistiikka

Juha Suhonen
Varasto ja logistiikka PKS
gsm 050 476 3475
logistiikka@offistore.fi

Paperitie 7, 00390 Helsinki

Varasto
ja logistiikka

Jussi Markkanen
Varasto ja logistiikka Tampere / Muu Suomi
gsm 050 476 8118
logistiikka.tampere@offistore.fi

Viinikankatu 45, 33800 Tampere

Tuotteet

Marko Rinnetmäki
Tuotepäällikkö / IT
gsm 050 435 3330
marko.rinnetmaki@offistore.fi
Viinikankatu 45, 33800 Tampere

Muut noutopisteet:

Niemi Oulu, Noutopiste

Sisustajantori 4, 90140 Oulu
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Jyväskylä, Noutopiste

Tourulantie 13, 40100 Jyväskylä
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Lahti, Noutopiste

Mukkulankatu 19, 15210 Lahti
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Vaasa, Noutopiste

Vasaratie 18, 65350 Vaasa
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Puheluiden hinnat 010 alkuisiin numeroihin soitettaessa:

Puhelun hinta soitettaessa kiinteän puhelinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min

Puhelun hinta soitettaessa matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min

Lähetä meille ruusut, risut, ehdotukset tai kysymyksesi.

Vastaamme parin toimistopäivän sisällä, yleensä aika pian.

 

Tietosuoja