Yhteystiedot

 

OffiStore Oy

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Y-tunnus: 1045909-3

Pääkallopaikkamme on Tampereella. Toimipisteet löydät myös Kuopiosta, Turun alueelta ja Vantaalta. Toimitamme koko maahan.

Toimipisteet

 

Kuopio

Suvannontie 7
70780 Kuopio

Puh. 0102 311 262
kuopio@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 9-17

 

Tampere

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

 

Turun alue

Jännekatu 2
20760 Piispanristi

Puh. 0102 311 263
turku@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 9-17

 

Vantaa

Riihimiehentie 7
01720 Vantaa

puh. 0102 311 260
vantaa@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

 

Helsinki showroom ja noutopiste

Paperitie 7
00390 Helsinki

offistore@offistore.fi

Aukioloajat:

Showroom avoinna sopimuksen mukaan

Noutopiste noudot sopimuksen mukaan

Asiantuntijat palveluksessanne

 

Mika Peräluoma
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 467 0025
p. 010 231 1261
mika.peraluoma@offistore.fi

Oskari Paavola
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 478 4170
p. 010 231 1261
oskari.paavola@offistore.fi

Tero Vesala
asiakkuuspäällikkö
gsm 040 044 4333
p. 010 231 1260
tero.vesala@offistore.fi

Tampere

Ville Nurmela
myyjä
p. 010 231 1261
tampere@offistore.fi

Vantaa

Juho Tirkkonen
myyjä
p. 010 231 1620
vantaa@offistore.fi

Mila Järvinen
myyjä
p. 010 231 1260
vantaa@offistore.fi

Turku

Marko Suomi
myyjä
p. 010 231 1263
turku@offistore.fi

Kuopio

Risto Pesonen
myyjä
p. 010 231 1262
kuopio@offistore.fi

 

 

 

Lähetä meille ruusut, risut, ehdotukset tai kysymyksesi.

Vastaamme parin toimistopäivän sisällä, yleensä aika pian.

 

Tietosuoja