Yhteystiedot

 

OffiStore Oy

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Y-tunnus: 1045909-3

Pääkallopaikkamme on Tampereella. Toimipisteet löydät myös Kuopiosta, Turun alueelta ja Vantaalta. Toimitamme koko maahan.

Poikkeava aukiolo:

Myymälämme ovat suljettuina juhannusaattona, 24.6.2022

 

 

 

 

 

 

Toimipisteet

 

Verkkokauppa

Paperitie 7
00390 Helsinki

Puh. 050 533 4280
verkkokauppa@offistore.fi

Verkkokaupan asiakaspalvelu 9-16

Kuopio

Kartanonkatu 4
70700 Kuopio

Puh. 0102 311 262
kuopio@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 8-16

 

Tampere

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 0102 311 261
tampere@offistore.fi

Noudot Tampere:

Puh. 050 476 8118

logistiikka.tampere@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

 

Turku

Satakunnantie 162
20320 Turku

Puh. 0102 311 263
turku@offistore.fi

Aukioloajat:  ma-pe 9-17

 

Vantaa

Martinkyläntie 47
01720 Vantaa

puh. 0102 311 260
vantaa@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 9-17

 

OffiStore – ISKU,
Joensuun showroom

Raatekankaantie 1
80100 Joensuu

puh. 0102 311 269
joensuu@offistore.fi

Aukioloajat: ma-pe 8-16

 

Helsinki showroom ja noutopiste

Paperitie 7
00390 Helsinki

logistiikka@offistore.fi

Aukioloajat:

Showroom avoinna sopimuksen mukaan

Noutopiste noudot sopimuksen mukaan

Noudot pks:

050 476 3475

logistiikka@offistore.fi

 

Niemi Oulu, Noutopiste

Sisustajantori 4, 90140 Oulu
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Jyväskylä, Noutopiste

Tourulantie 13, 40100 Jyväskylä
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Lahti, Noutopiste

Mukkulankatu 19, 15210 Lahti
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Niemi Vaasa, Noutopiste

Vasaratie 18, 65350 Vaasa
Asiakaspalvelu avoinna ma-pe 8.00 – 18.00

Asiantuntijat palveluksessanne

 

Mika Peräluoma
asiakkuuspäällikkö / julkiset kilpailutukset
gsm 050 467 0025
p. 010 231 1261
mika.peraluoma@offistore.fi

Oskari Paavola
liiketoimintapäällikkö
gsm 050 478 4170
p. 010 231 1261
oskari.paavola@offistore.fi

Jarno Niinimäki
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 516 4578
p. 010 231 1260
jarno.niinimaki@offistore.fi / vantaa@offistore.fi

 

Heljä Kuosmanen
asiakkuuspäällikkö / julkiset kilpailutukset
gsm 050 513 1050
p. 010 231 1262
helja.kuosmanen@offistore.fi

Jonna Savolainen
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 443 8150
jonna.savolainen@offistore.fi

 

Risto Simontaival
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 479 0600
risto.simontaival@offistore.fi

 

Timo Pennanen
myyntijohtaja
gsm 040 038 0811
p. 010 231 1260
timo.pennanen@offistore.fi

 

 

 

 

Tampere

Mika Peräluoma
asiakkuuspäällikkö / julkiset kilpailutukset
gsm 050 467 0025
p. 010 231 1261
mika.peraluoma@offistore.fi

Vantaa

Jarno Niinimäki
asiakkuuspäällikkö
gsm 050 516 4578
p. 010 231 1260
jarno.niinimaki@offistore.fi / vantaa@offistore.fi

Turku

Marko Suomi
Asiakkuuspäällikkö
gsm 050 570 2855
p. 010 231 1263
marko.suomi@offistore.fi / turku@offistore.fi

Kuopio

Arttu Roivanen
myyjä
p. 010 231 1262
kuopio@offistore.fi

 

Varasto ja logistiikka

 

Juha Suhonen
Varasto ja logistiikka PKS
gsm 050 476 3475
logistiikka@offistore.fi

Jussi Markkanen
Varasto ja logistiikka Tampere / Muu Suomi
gsm 050 476 8118
logistiikka.tampere@offistore.fi

 

Verkkokauppa

Enes Zumberi
Verkkokauppa
gsm 050 533 4280
verkkokauppa@offistore.fi / enes.zumberi@offistore.fi

 

Tuotteet

Marko Rinnetmäki
Tuotepäällikkö / IT
gsm 050 435 3330
marko.rinnetmaki@offistore.fi

Lähetä meille ruusut, risut, ehdotukset tai kysymyksesi.

Vastaamme parin toimistopäivän sisällä, yleensä aika pian.

 

Tietosuoja